Poznaj właściwości najlepszej wody

Magic Water, jako wynik naszej pasji do czystej i zdrowej wody, jest najlepszym sposobem dostarczania naturalnie zdrowej wody do każdego domu i biura.

CZYSTA

Nasz system oczyszcza wodę płynącą rurami wodociągu ze wszelkich zebranych po drodze osadów, jak rdza czy piasek.

MIĘKKA

Woda dostarczana do domów często jest zbyt twarda i wysycona związkami żelaza. Magic Water zmiękcza wodę i obniża zawartość żelaza.

SMACZNA

Dzięki zastosowaniu naturalnych absorbentów, takich jak węgiel z łupin kokosa, Magic Water pochłania związki chloru i cząstki gnilne obecne w wodzie rurociągowej, poprawiając jej smak i zapach.

BEZ BAKTERII

Magic Water w naturalny sposób, nie pozbawiając wody jej minerałów, oczyszcza wodę z wirusów i bakterii chorobotwórczych.

ALKAICZNA

Bez użycia prądu, dokładnie jak w ujęciach źródlanej wody na całym świecie, Magic Water naturalnie obniża ORP i podnosi pH wody, pomagając w codziennej walce z zakwaszeniem organizmu i detoksykacją.

DROBNOCZĄSTECZKOWA

Magic Water jonizuje wodę rozbijając jej cząstki na mniejsze, dzięki czemu komórki ciała lepiej ją wchłaniają, poprawiając tym samym procesy metaboliczne i kondycję.

Poznaj Rewitalizator Pureast

Twój prywatny strumień alkalicznej wody. W 100% polski produkt.

Dołącz do elity Magic Water

RODZINY

MAGIC WATER wybierają rodziny, które wiedzą jak dbać o zdrowie. Woda z rewitalizatora alkalizującego MAGIC WATER poprawi stan kości Twoich dzieci. Pomoże Wam zapobiegać cukrzycy oraz regulować ciśnienie krwi.

SPORTOWCY

Profesjonaliści dbają o swój metabolizm z MAGIC WATER. Dzięki niej zawsze mają ochotę nawet na najcięższy trening. Woda o najlepszych właściwościach regeneruje najszybciej. W czasie treningu dochodzi do zakwaszenia organizmu. Woda alkaliczna skutecznie go odkwasza.

FIRMY

Efektywna praca w biurze to wyróżnik firm z największymi sukcesami. Firmy zaopatrzone w rewitalizator alkalizujący wodę MAGIC WATER zapewniają swoim pracownikom zwiększenie odpornośćci na stres i zmniejszenie częstotliwości migren. Dzięki temu pracują wydajnie i zdrowo.

Jednostki chorobowe

Przy których wskazane jest picie zasadowej wody

  • Nadkwasota żołądkowa
  • Otyłość
  • Cholesterol
  • Chroniczne zmęczenie

Dlaczego my?

  • Zaufało nam już ponad 52 000+ klientów w Polsce, od 2013 roku działamy pod marką Magic Water.

  • 20-letnie doświadczenie na rynku, dostarczamy wody ludziom w wieku od 0 do 100+ lat.

  • 24 godziny - tyle czasu zajmuje realizacja zamówienia od momentu opłacenia.

test wpisu w ang

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam bibendum orci vitae nunc auctor, nec placerat felis suscipit. Nam id augue est. Nunc a sagittis sapien, nec semper arcu. Sed a tincidunt est. Vivamus tincidunt ut dui a iaculis. Nullam eleifend tempor metus a placerat. Nullam sem elit, mollis sit...
Read More
test wpisu w ang