Dlaczego warto pić wodę jonizowaną?

Nie każdy wie, dlaczego warto pić wodę zjonizowaną. Nie każdy pamięta, żeby w ogóle pić wodę.

Natomiast każdy zgodzi się zapewne, że nasze życie oparte jest na wodzie, a my sami składamy się głównie z niej. I znowu – nie każdy jednak wie, że woda wodzie nie jest równa.

Czym zatem różni się woda od wody i dlaczego warto pić wodę zjonizowaną?

Zwykła woda – H2O nie tylko pomaga nawadniać nasz organizm, ale dostarczając sporo wolnego tlenu, powoduje przyspieszanie spalania się organizmu, a zatem jego starzenie się. Utlenianie to spalanie, czyli zabieranie przez cząstki tlenu wolnych elektronów, co w naszych organizmach oznacza zabieranie “czyścicieli”. Wolne elektrony neutralizują wolne rodniki, które, jak większość z nas wie, powodują starzenie się organizmu i przyczyniają się do chorób.

Zatem, aby organizm wolniej się spalał, wolniej starzał i mniej chorował, powinniśmy zmniejszyć dostarczanie utleniaczy, a zwiększyć dostawy przeciwutleniaczy.

Takim naturalnym przeciwutleniaczem, obok alkalicznych roślin (świeże warzywa zielone, migdały czy cytrusy) jest właśnie woda zjonizowana.

Woda zjonizowana zawiera bardzo dużo wolnych elektronów tak zwanego aktywnego wodoru (OH), który jest doskonałym naturalnym antyutleniaczem.

Warto pić codziennie naturalną wodę zjonizowanę, gdyż dostarczy ona w łatwy i szybki sposób wolnych elektronów, które z chęcią posprzątają wolne rodniki i pomogą chronić nasze organizmy przed chorobami oraz spowolnić proces starzenia się. Ponadto woda zjonizowana, dzięki temu, że jest drobnocząsteczkowa, łatwiej niż zwykła woda, nawodni nasze organizmy. Wpływa to na lepszy transport substancji odżywczych i łatwiejsze usuwanie toksyn.

Codzienna dawka wody zjonizowanej to lepsze samopoczucie, więcej energii i sił witalnych, wyższa odporność na infekcje i szybsza regeneracja po urazach.
A zatem, na zdrowie!

About the author: grzegorz.kaminski

Zamów Rewitalizator w naszym
sklepie internetowym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

TOP