Jak działa jonizator wody?

Aby dowiedzieć się jak działa jonizator wody, dobrze jest wiedzieć, czym jest jonizacja naturalna (Woda, która odkwasi Twój organizm).

W idealnych naturalnych warunkach, woda, aby wydostać się z podziemnych źródeł, przeciska się i podróżuje przez kanały w skałach i ukrytych rzekach. Ta podróż wzbogaca ją w składniki mineralne – tak potrzebne nam do życia i zachowania zdrowia. Naturalnie woda, jak ma to miejsce w uznawanych za cudowne źródłach, takich jak w Lourdes we Francji, Tlacote w Meksyku czy w Starym Sączu, mineralizuje i jonizuje się właśnie dzięki drodze, jaką płynie.

Marząc o zdrowej i zjonizowanej wodzie, odtwarzamy podobna drogę do unaturalnienia wody płynącej w naszych kranach dzięki systemowi Magic Water. Zanim jednak woda zostanie zjonizowana, poddajemy ją oczyszczaniu, w wydaniu także naturalnym.

W pierwszym etapie woda z kranu zostaje poddana wstępnemu oczyszczeniu z osadów, piasków, namułu czy drobin rdzy z rur, którymi płynie. Następnie gnilne związki organiczne, część metali ciężkich i pestycydów zostają zatrzymane w etapie drugim, dzięki pracy węgla aktywnego, absorbującego także związki chlorowe.

Inspirując się rozwiązaniami, które wymyśliła już przyroda, na kolejnym etapie korzystamy z membrany kapilarnej, która poddaje wodę mikro oczyszczaniu – identycznemu z tym, jak rośliny filtrują wodę. Taka ultrafiltracja oczyszcza wodę nawet z chorobotwórczych wirusów i bakterii, pozwalając jednocześnie minerałom pozostać w wodzie i służyć życiu.

Oczyszczona w ten sposób woda zostaje wpuszczona do turmalin, złoża bioceramicznego, które, tak samo jak w cudownych źródełkach, naturalnie alkalizuje się i rewitalizuje, aby służyć życiu.

Ostatnim etapem pracy Rewitalizatora Magic Water jest aktywny węgiel z łupin orzecha kokosowego, który pozwala cieszyć się doskonałym i delikatnym smakiem naturalnie czystej i świeżej wody.
Zatem – Na zdrowie!

About the author: grzegorz.kaminski

Zamów Rewitalizator w naszym
sklepie internetowym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

TOP