Nowotwory, a alternatywne metody leczenia

Czy istnieje ogólnodostępny lek na raka?

Teorie o istnieniu leków na nowotwory z każdym rokiem się mnożą. Ludzie nie do końca chcą wierzyć, że w dobie innowacji i tak dostępnej technologii, wciąż są nieodkryte obszary, które niestety potrafią zbierać żniwa w postaci ludzkiego życia. Stąd też alternatywne metody leczenia bardzo szybko zyskują na popularności. Czy któreś z nich mogą być skuteczne?

Spisek lekarzy czy może desperacka próba szukania odpowiedzi?

Zwolenników teorii o działaniu dożylnych wlewów witaminy C chorym na raka jest tak samo wielu,, jak przeciwników. Niektórzy nawet twierdzą, że celem dzisiejszych terapii jest zabicie raka… razem z człowiekiem. Aby obalić teorię o lekarzach, którzy ukrywają takie rozwiązanie, warto wspomnieć, że przedstawiciele tej grupy również należą do tych dwóch obozów. I choć wielu uważa, że „prosta” i ogólnodostępna witamina C może leczyć każdy rodzaj nowotworów, to są głosy, które sugerują, że wszystko zależy i niekiedy, zamiast pomóc, może pogłębić problem.

 

Skąd się wzięła teoria o skuteczności witaminy C?

Choć już w latach 70. podejmowano pierwsze próby potwierdzenia teorii, to dopiero w 2014 roku bostońscy naukowcy udowodnili na łamach magazynu medycznego, że dożylne wlewy tej witaminy są skuteczne i należy kontynuować badania. Swoją teorię potwierdzili badaniami na myszach, a także grupie 22 pacjentek z zaawansowanym nowotworem jajnika. Poddawano je chemioterapii i wspomagano dożylnymi wlewami dużych dawek witaminy C.

Choć badania i eksperymenty są obiecujące, to nie dają żadnej gwarancji, że takie rozwiązanie jest skuteczne.

Mało tego – wielu badaczy wskazywało, że w przypadku określonych nowotworów, witamina C może nie hamować, a wręcz „karmić” raka i wspomagać jego rozwój. Niektórzy onkolodzy zajęli nawet stanowcze stanowisko w tej sprawie i określili to jako żerowanie na ludzkiej wrażliwości. Dając nadzieję, obietnice, których nie można spełnić, tak ciężko chorym jest niemoralne i po prostu podłe.

Niekonwencjonalne metody leczenia nowotworów

Często w wyniku wiary w skuteczność tej niekonwencjonalnej metody, chorzy porzucają leczenie w specjalistycznych szpitalach, uważając, że naświetlanie, chemia czy operacja to tylko fanaberia lekarzy, którzy chcą poczuć władzę. W wyniku takich rozważań, chory zamiast sobie pomóc, szkodzi i traci cenne chwile swojego życia i często jedyną szansę na wygraną w tej walce.

Czy można zrobić coś jeszcze?

Zanim prześledzimy możliwe rozwiązania, ustalmy założenia:

  1. Odczyn pH komórek rakowych jest kwaśny. Zdrowych — zasadowy.
  2. Kwaśne środowisko (z ograniczoną ilością tlenu) sprzyja fermentacji.
  3. Alkalizowanie środowiska komórek nowotworowych ogranicza ich niekontrolowany podział (rozrost).

Historia:

Warto zwrócić uwagę na Otto Warburg, który w 1931 roku otrzymał Nagrodę Nobla za ustalenie, że przyczyną powstawania komórek nowotworowych jest brak tlenu. Brak tlenu wywołuje reakcję łańcuchową. Brak tlenu -> zmniejszenie energii -> brak spalania glukozy -> proces fermentacji -> powstaje kwas tlenowy -> środowisko zakwaszone -> powstawanie komórek nowotworowych.

Rozwiązanie:

Mniej inwazyjne i prostsze do zastosowania, jeżeli chodzi o terapię antyrakową, jest picie w dużych ilościach rewitalizowanej wody alkalicznej.

Dlaczego to tak ważne? Woda ta po procesie jonizacji posiada duże nasycenie zdysocjowanymi metalami alkalicznymi (Na, K, Ca, Mg), które pomagają krwi w zmianie środowiska kwasowego (sprzyjającego nowotworom) w zasadowe (zdrowe).

W dużym uproszczeniu, pijąc w dużych ilościach wodę o wysokim pH, kwaśne środowisko jest wydalane z organizmu przez mocz.

Co jest jeszcze warte podkreślenia, woda jonizowana działa na dwa sposoby. Po pierwsze odkwasza, a po drugie dostarcza dodatkowo ilości tlenu dla komórek. Transformuje wewnętrzne środowisko na korzystniejsze dla zdrowia.

Woda ta działa także prewencyjnie, ponieważ pomaga utrzymać w organizmie naturalnie zdrowie środowisko zasadowe.

Picie alkalicznej wody poprawia krążenie, zwiększa dotlenienie organizmu, poprawia samopoczucie, a także skutecznie wpływa na neutralizację wolnych rodników w ludzkim organizmie.

 Zobacz, jak prosto możesz mieć strumień takiej wody u siebie.

Sprawdź ofertę Rewitalizatorów alkalizujących wodę.

About the author: jonizatory_admin

Zamów Rewitalizator w naszym
sklepie internetowym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

TOP