Woda, która odkwasi Twój organizm

Wiedząc, że składamy się w 70% z wody, dbamy o wodę, którą dostarczamy naszym organizmom.
Mając także świadomość tego, jak wielu naszych bliskich potrzebuje, tak jak i my stałego dostępu do naturalnej i zdrowej wody, zapragnęliśmy podzielić się naszą wiedzą i technologią.

kliknij i zobacz film o wodzie i jej znaczeniu dla życia​

Rewitalizator Alkalizujący wodę Magic Water jest nablatowym systemem filtrującym wodę naturalnie, bez użycia żadnej elektroniki​.

Dzięki swej nowoczesnej stylistyce jest to idealne urządzenie do każdego domu, mieszkania, biura oraz do wszystkich miejsc, w których przebywają ludzie, aby od teraz ich zdrowie i wygląd już zawsze były w zgodzie z naturą i w najwyższej jakości.

Rewitalizator Alkalizujący wodę Magic Water to czysta alkaliczna woda o pH między 8,7 – 10,3 i ORP (REDOX) sięgającym od -140mV do – 340mV.

​kliknij i zobacz film

Dlaczego te parametry są dla nas ważne?
​​kliknij i poznaj 3 najważniejsze parametry wody​ ​​

Jak informuje WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), aż 80% chorób jest skutkiem zakwaszenia organizmu, a jakość wody w naszych kranach jest z roku na rok coraz gorsza.
Do zakwaszenia organizmu przyczynia się wiele czynników, w tym wysoko przetworzona żywność, stres, a także złej jakości woda, a przede wszystkim picie kolorowych wysoko słodzonych popularnych napojów.

Aby woda działała na naszą korzyść, powinna mieć trzy cechy, jakimi odznacza się woda żywa:

  • alkaliczność, czyli pH 9,5
  • ujemne ORP (REDOX), najlepiej -350mV
  • drobno-cząsteczkowa struktura (5-6 molekuł) – dobra wchłanialność

Taka żywa woda, dzięki wysokiemu pH działa oczyszczająco – usuwając z komórek resztki metaboliczne (tzw. reszty kwasowe, powodujące zakwaszenie organizmu). Woda o ujemnym ORP, a tym samym o zwiększonej ilości wolnych elektronów wodoru, działa jak przeciwutleniacz, wymiatając wolne rodniki. Drobne molekuły wody, pozwalają jej wnikać do komórek naszych organizmów i tym samym lepiej go nawadniać, dostarczać substancji odżywczych i usuwać toksyny.

kliknij i dowiedz się jak uzyskać w domu kluczowe parametry wody ​​

Jaką wodę należy pić?

Rewitalizator Alkalizujący wodę Magic Water oczyszcza wodę w naturalny sposób, nie traktując jej prądem, nie zubażając jej z niezbędnych dla nas minerałów, takich jak magnez czy wapń i nie powodując strat wody (jak w przypadku odwróconej osmozy).
Dzięki Rewitalizatorowi Alkalizującemu wodę Magic Water, ju​​ż nigdy nie będziesz musiał, ani nie będziesz chciał kupować wody butelkowanej, drogiej i której parametry często są tak samo niskie jak wody kranowej, a ponadto przyczyniają się do zaburzeń płodności i zanieczyszczają środowisko naturalne.

Rewitalizator Alkalizujący wodę Magic Water to unikalny system oczyszczający wodę kilku​-​stopniowo:

  • z zanieczyszczeń mechanicznych, jak rdza czy osady
  • ze związków chlorowych, części pestycydów i związków organicznych
  • z chorobotwórczych bakterii i wirusów

aby następnie, oczyszczoną wodę zalkalizować, obniżyć jej ORP i tym samym rozbić molekuły wody na mniejsze.

kliknij i zobacz czym się kierować przy zakupie urządzenia do jonizacji​​

About the author: jonizatory_admin

Zamów Rewitalizator w naszym
sklepie internetowym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

TOP